česky | english | عربي

Velvyslanectvi
Konzulární oddělení
Rozhovor Naměstka Ministra Zahraničí
Informace
Českomalinská 7/20
160 00Praha 6
Telefon: 220410811
Email: souria@volny.cz


 Consular Appointments
 VISA
» Úvodní

» přivítaní

 

Humanitární výzva

Sýrie byla v pondělí 6. února 2023 za úsvitu vystavena ničivému zemětřesení o síle7,7 stupně Richterovy škálykteré vedlo ke stovkám mrtvýchtisícům zraněnýchzřícení desítek obytných budov a vážným škodám na infrastruktuřeslužbách a životně důležitých zařízeních.

Zemětřesení vedlo k vysídlení stovek tisíc Syřanůkteří byli ponecháni na otevřenémprostranství za chladných podmínek.

Velvyslanectví Syrské arabské republiky v Praze se proto rozhodlo otevřít své bránypro přijímání peněžních darů s cílem zmírnit utrpení a pomoci syrskému lidu v jehotěžkém utrpení na následující adresu

Českomalínská 20/7, 160 00 Praha 6

případě dotazů násprosímkontaktujte e-mailem:

 

helpsyria622023@gmail.com


*******

Je mi velkým potěšením přivítat Vás na stránkách Velvyslanectví Syrské arabské republiky v Praze.

Pokud se rozhodnete navštívit mou milovanou zemi, Sýrii, kolébku civilizace, objevit důležitá místa, ochutnat lahodné jídlo a užít si vřelou atmosféru a štědrost místních obyvatel, pak si Vás dovoluji pozvat k seznámení s obecnými turistickými a konzulárními informacemi. Naše konzulární oddělení Vám s potěšením poskytne více podrobných informací.

Se srdečnými pozdravy bych chtěla přivítat naše syrské občany, kteří mají bydliště v České republice nebo se k návštěvě chystají. Bude nám potěšením přivítat Vás a  poskytnout veškeré informace a podporu.

Navštivte prosím naše internetové stránky, kde se dozvíte více o konzulárních záležitostech dle Vašeho zájmu.

Pokud si přejete získat informace o užitečných internetových stánkách, investičních příležitostech v Sýrii, školství, cestovním ruchu, Festivalu Hedvábná stezka a dalších kulturních festivalech či získat informace o syrsko-českých vztazích, neváhejte navštívit naši domovskou stránku nebo se obraťte na naše velvyslanectví kdykoliv během uvedených pracovních hodin.

Doufám, že tyto stránky přispějí k posílení a prohloubení vztahů mezi Sýrií a Českou republikou, stejně jako k lepšímu porozumění a budování mostů mezi obyvateli Sýrie a přátelskými lidmi České republiky.

S pozdravem 

 

©2010 The Embassy of Syria in Prague
Českomalinská 7/20
160 00 Praha 6
Česká Republika

 
Return to Top of Page  Email to Embassy  Homepage
 
počítadlo